RapidSSLİnternette bilgileri bulunan bireylerin kendi profillerini koruyabilmesi son derece zor gibi görülebilir. Fakat eğer olumlu sonuçlar alınmak isteniyorsa ve aktif durumdaki uygulamalar değerlendirilmeye devam edilmek isteniyorsa mutlaka RapidSSL kullanılmalı ve buna uygun şekilde ticaret sayfası veya spor bahisi seçeneklerine bağlı olarak nasıl bir içerik oluşturulduğuna göre de özel uygulamalara yer verilmelidir. Standart, Wildcard ve deneme modellerinde olduğu gibi içeriklerin son haline uygun bir şekilde koruma faaliyetleri gerçekleştirilebilir. İnternetteki bilgilerin korunması, üçüncü şahısların eline geçmesinin önüne geçilebilmesi, aynı zamanda domain adını alma imkanı tanınması da kurumun önemini artırıyor. Sertifikalar 2010 yılından bu yana Geo Trust Inc. güvencesiyle milyonlarca kişinin kullanımına uygun hale getirilebiliyor.

Deneme SSL Sertifikası

Deneme sürümü olarak 30 günlük bir zaman diliminde pek çok faaliyeti gerçekleştirebilir, internet üzerinden yenilenen imkanları değerlendirmeye başlayabilir ve özel uygulamaların nasıl korunduğunu inceleyebilirsiniz. Herhangi bir belge gereksinimi duyulmaksızın RapidSSL deneme sürümünü kullanabilir ve yenilenen sertifika doğrultusunda artık telefon etmeniz veya e- posta adresiyle iletişime geçmeniz halinde ger türlü veriden yararlanabilirsiniz. Toplamda 30 gün boyunca olacak şekilde bir veri iletişimi ve güvenilirliği sağlayan yapısı bulunan seçenekle birlikte deneme sürecini tamamlayarak daha kaliteli olan kampanyaları kullanabilirsiniz. Günümüzde VeriSign markası olarak hizmet verilen RapidSSL sayesinde bankalardan ödeme yapabilir ve ortalama beş dakika içerisinde talep ettiğiniz sertifikayı alabilirsiniz.

Standart SSL Sertifikası

Standart olan yapıdaki seçenekle birlikte her türlü faaliyeti hızlı bir şekilde gerçekleştirirken multi domain desteği alabilir, güvenlik – şifreleme avantajından yararlanabilirsiniz. Mobil cihazlar ve tarayıcı ile ilgili olan uyumluluk sayesinde her türlü içeriği artık SSL doğrulama yöntemiyle güvenli sayfaya sahip olup olmadığınızı incelemek için girişimde bulunabilirsiniz. Daha üst düzey kaliteye sahip olan sertifikalar bilinen bir gerçektir fakat 80 TL tutarındaki ödeme karşısında fiyat ve kalite kıyaslaması son derece uygun durumdadır. İstenen durumlar doğrultusunda artık özellikle günümüzdeki imkanlarla, tüm bankalarla %100 uyumlu olan süreç yatırım için takip edilebilir. Statik site mührü de desteklendiği için sertifikayla ilgili pek çok faaliyet gerçekleştirilebiliyor ve hiçbir belge talep edilmiyor.

Geo Trust Güvenceli Sertifika Güvenilir Mi?

Güvenceli bir yapısı bulunan sertifikalar arasında eğer standart olanı tercih eder ve güncel olan ödemesini banka üzerinden yaparak gerekli olan başvuruyu gerçekleştirirseniz hızlıca sitenizi güvenli kılabilirsiniz. Gün içerisinde özellikle de son dönemdeki standart sertifikada 128 / 256 – bit tek kök SSL sertifikasına yer verilebiliyor. Siparişle ilgili yer verilen form ve aynı zamanda giriş formu, iletişimle ilgili olan formun şifrelenmesi her işlemin güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. RapidSSL güvenliğin önemli olduğunu net bir şekilde ortaya koyan ve Geo Trust aracılığıyla sektördeki yapının desteklenmesini sağlayan veri koruma yöntemlerinden biridir. Ekonomik olmasını da göz önünde bulundurarak site mührü, garanti avantajı, SAN & Multi domain desteği ve SSL kurulumuyla ilgili teknik destek sayesinde pek çok faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz.

RapidSSL WildCard

Son derece ucuz bir yapısı bulunması nedeniyle ilgi görmeye devam eden ve başarılı sonuçların elde edilebilmesi desteklenen RapidSSL Wildcard aracılığıyla pek çok yapıdaki site korunabiliyor. Üç yıllık maksimum anlaşmaya sahip olan kampanyalarda doğrudan alan adınızı alabiliyor, sınırsız olan subdomain ile güvenli bir sayfa oluşturulması sağlayabiliyorsunuz. Büyük bankalarla ödeme yapılabilen bu kampanyada özellikle elektronik ticaret siteleri ve web tabanlı projeye dayalı olan sitelerde, güvenlikle ilgili her türlü ihtiyaç üçüncü kişilerden korunabilmesi için karşılanabiliyor. E- postaya gönderilecek olan bilgiler, alınacak olan bilgiler ve buna ek olarak içeriklerin genel yapısının korunmasıyla ilgili süreç sayesinde özel sertifikadan yararlanarak pek çok uygulamayı değerlendirmek mümkün olacaktır. Aşağıdaki özellikler sayesinde bu sertifikanın özel yapısından yararlanmanız son derece önemli bir hale gelecektir;

  • Sertifikada RapidSSL tarayıcı ile %99 oranında uyum sağlıyor ve SEO başarısı elde ediliyor.
  • 128 ile 256 bit şifreleme imkanı tanınabiliyor.
  • Yeniden oluşturma sigortası elde ediliyor.
  • Belge talep edilmemesine ek olarak anında teslim imkanı tanınıyor.
  • 5000 Dolar değerinde sigorta bedeli bulunuyor.
  • Statik site mührüne yer veriliyor.
  • Tek donain imkanı FQDN
  • Limit bulunmayan subdomain
  • Tek kök RapidSSL sertifika